Do czego używany jest Olej z Czarnego Kminku

Olej z Czarnego Kminku

to ziołowy suplement pochodzący z małych, czarnych nasion tej rośliny. Według BlackSeedsUSA.com Olej z Czarnego Kminku może wpływać korzystnie na zdrowie. Jednak jak każdy dodatek do diety przed użyciem powinien być skonsultowany z lekarzem, aby w pełni można było korzystać z jego szerokich dobrodziejstw jakie oferuje.

Alergie

Według AmazingHerbs.com Światowa Akademia Naukowców (World Academy of Scientists) stwierdziła w badaniach klinicznych, że Olej z Czarnego Kminku pomógł około 70% osobom cierpiącym na alergie.

Reklama


Czarnuszka bioalgi


Olej z czarnego kminku zawiera kwas tłuszczowy typu omega-6 o nazwie prostoglandyny E1. Według strony Zdrowsze Życie (Healthier Life) substancja ta pomaga zwiększyć skuteczność konwencjonalnych leków na alergię.

Ochrona komórek

Według strony Zdrowsze Życie Olej z Czarnego Kminku pomaga chronić komórki organizmu przed wolnymi rodnikami. Jaki składnik jest za to odpowiedzialny?

Oczywiście witamina C, typowy przeciwutleniacz, który pomaga blokować działanie wolnych rodników. Poprzez blokowanie zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób takich jak np. rak.

Skóra i włosy

Olej z Czarnego Kminku jest również używany do walki z wszelkiego rodzaju zmianami skórnymi (nawet z grzybami), a także do pielęgnacji włosów, aby rosły one mocne, zdrowe i bez rozdwojonych końcówek.

Polecane produkty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *